Sepetim

Sepetinize ürün eklenmemiş :(

Ürünler Hesabim Favoriler0 Sepetim0

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim?

https://etiroom.com internet sitemizde ‘’Hesabım’’ bölümünden istenilen sadece E-Posta bilgisini girerek kayıt olabilirsiniz. Geçici şifreniz otomatik olarak oluşturularak mail adresinize gönderilmektedir.

“Sipariş Ödeme” sayfasından fatura için girdiğiniz bilgiler (tek bir form) ile otomatik Üyelik oluşturulmaktadır. Üyelik bilgileriniz ile otomatik oluşturulan geçici şifresiniz mail adresinize gönderilmektedir.

Neden üye olmalıyım?

Üye olarak sipariş takiplerinizi yapabilir, geçmiş sipariş kayıtlarınızı görebilir, yapacağımız kampanya, hediye ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası neden gerekli?

Vermiş olduğunuz siparişlerin faturalarının yasal olarak kullanabilmesi için T.C Kimlik numarası istenilmektedir.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

“Hesabım > Hesap detayları’’ bölümünden üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

“Hesabım > Hesap detayları” bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Nasıl adres ekleyebilirim?

“Hesabım > Adres” bölümünden adres ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Almak istediğim ürünleri sitenizden nasıl bulabilirim?

Menüden ilgili kategori altından ürünlere ulaşabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Veya sağ üst köşede bulunan arama ikonuna tıklayarak çıkan ekranda ürün adını yazarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Üye olmadan da sipariş verebilir miyim?

Üye olmadan ödeme ekranında gireceğiniz bilgilerle sipariş verebilirsiniz.

Not: “Sipariş Ödeme” sayfasından fatura için girdiğiniz bilgiler (tek bir form) ile otomatik Üyelik oluşturulmaktadır. Üyelik bilgileriniz ile otomatik oluşturulan geçici şifresiniz mail adresinize gönderilmektedir.

Siparişlerimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz üretim yoğunluğuna ve stok durumuna bağlı olarak 1 ile 15 iş gününde anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Siparişlerimi iptal edebilir miyim?

Siparişleriniz onaylanana kadar panelinizden iptal etme hakkınız vardır. Onaylanan siparişler üretime girdiğinden ve faturası kesildiğinden iptali yapılmamaktadır.

Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Henüz onaylanmamış siparişlerinizde adres değişikliğini sistem üzerinden yapabilirsiniz. Onaylanan siparişlerinizin ise kargo mesajı telefonunuza geldiğinde şirketimizi arayıp yeni adres yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Ödemelerinizi, banka hesabımıza Havale/EFT/FAST ile veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

300TL ve üzeri siparişlerde kargo kargo ücretsiz, altında ki ürünlerde ürünün boyutuna göre kargo ücreti değişmektedir.

Siparişler teslim alınmadığında ne olur?

Siparişlerde kargo teslim alınmadığı takdirde kargo şirketi tarafından ceza bedeli yansıtılmaktadır. Teslim alınmayan siparişin kargo firmasının keseceği ceza bedeli ödemenizden düşülerek kalan tutar ödeme yönteminize göre tarafınıza iade edilir.

Kargo paketim hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Tüketicilerimize sunduğumuz tüm ürünler kargoya teslim edilmeden kontrolden geçer ve kameralarla paketleme esnasında kayıt yapılır. Ürünlerin taşıma esnasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.

Siparişleriniz adresinize ulaştırıldığında, ürünleri teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapıp, hasar olması durumunda görevliye ‘’Hasar Tespit Tutanağı’’ hazırlatınız.

Gönderiyi teslim alma aşamasında kargonun herhangi bir yerinde ıslanma, ezilme görmeniz durumunda veya gönderinin herhangi bir şekilde hasarlandığına dair şüpheniz var ise; teslim alma aşamasında gerekli kontrol için tutanak tutulmasını talep etmeniz gerekmektedir. İlgili tutanak kargo görevlisiyle birlikte doldurulacak olup, bu işlem öncesi gönderinin teslim alındığına dair imza atılması gerekmektedir. Kargoyu teslim alma durumunda, görevliye iletilmeyen veya sonrasında yapılacak talepler kabul edilmeyecektir.

Tutanak doldurulduktan sonra kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firmasıyla geri gönderiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığımda kart bilgilerim güvende mi?

Sitemiz uluslararası güvenlik standartları kapsamızda 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Ödemeler BDDK tarafından onaylı, anlaşmalı POS hizmet sağlayıcılar aracılığı ile yapılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır.